O společnosti

Keibel

Firma BISO-Keibel s.r.o. byla založena v roce 1992 v areálu bývalé STS Strakonice. Od svého vzniku se firma zaměřovala na strojírenskou zakázkovou výrobu a rozvíjela se z původních 6 zaměstnanců na výrobní ploše 2.000 m2 až na dnešních 250 zaměstnanců na 12.000 m2 výrobních ploch. Jediný vlastník pan Detlef Keibel postupně budoval a rozšiřoval společnost tak, aby svým moderním technickým vybavením a flexibilním přístupem byla schopná plně uspokojovat potřeby svých zákazníků na evropském trhu.

BISO-Keibel s.r.o. je dnes dlouholetým a zkušeným partnerem pro zakázkovou strojírenskou výrobu a také dodavatelem spolehlivých zemědělských vozů Horal. V roce 2005 společnost převzala podnik STS Strakonice a stála před rozhodnutím, jak naložit s jeho tradiční výrobou sběracích vozů, které se ve Strakonicích vyráběly od roku 1967. Vždyť značka Horal je pro zemědělskou veřejnost často jejich synonymem. Rozhodnutí modernizovat, inovovat, dále vyvíjet vozy a zajistit tím pokračování této výroby vzešlo z neklesajícího zájmu jejich uživatelů.

Naše zemědělské vozy slouží nejen na českých polích a loukách, ale i na zahraničních.

Bez vysoké kvality by naše práce neměla smysl. Dodáváme výrobky a služby, jejichž jakost pečlivě hlídáme a podporujeme nákupem nových strojů a zavádění nových technologií. Jsme držiteli certifikátů EN 1090-1, EN 1090-2, DIN 18800-7/D a EN ISO 3834-2.

Díky vyspělému technickému vybavení a zkušenostem našich zaměstnanců jsme schopni garantovat kvalitu, přesnost a plnění termínů dodávek.